Muzi.JPG

Muži – zlepšená forma v závěru podzimu
10.11. SK Kročehlavy - Černuc 3:2 (0:2)

3.11. Pozdeň - SK Kročehlavy 2:6 (2:2)

​

K poslednímu podzimnímu domácímu utkání přijela Černuc, se kterou se nám nehraje moc dobře. Opět jsme nedodrželi stanovenou strategii na první poločas. Výjimkou byla individuální akce z 5. minuty Davida Černého, který se vyhnul obránci a při zakončení trefil nohy hostujícího brankáře. V dalších minutách naše hra byla bez pohybu, plno špatných přihrávek a po chybách v obraně jsme do půlky 2x inkasovali..
V poločase jsme si řekli, že takhle tedy ne, že na ně máme a zápas se pokusíme otočit. Ve 49 minutě snížil Rolný, v 65 vyrovnal Hanzlík.. Bylo cítit, že soupeř přestává běhat, hraje jen dlouhé balóny. V 68 minutě vstřelil svůj druhý gól Rolný, pak jsme ještě nevyužili plno šancí náskok navýšit, ale skóre 3:2 již vydrželo.

A stručný komentář k utkání na hřišti Pozdně.
Soupeř v domácím prostředí je velmi silný, proto nás nečekal jednoduchý zápas, navíc někteří hráči onemocněli a sestavu jsem dával dohromady ještě v den zápasu dopoledne. Nakonec hráči, kteří nastoupili předvedli bojovný výkon, šance jsme proměnili a dokázali vyhrát na půdě soupeře, který hrál velmi dobře.
Již ve 12 minutě jsme vedli 2:0, další šance jsme neproměnili. Vypadalo to, že konečně by jsme mohli udržet čisté konto, ale po vlastních chybách jsme nechali soupeře do poločasu vyrovnat. Ve druhém poločase jsme dokázali využít některé naše šance a dokázali vyhrát 6:2. Do střelecké listiny se zapsali Prešinský a Dojcsán 2x, Sobotka a Rolný 1x.


Pepé

StZaciB.JPG

11.11.2018 Starší žáci "B" – cenný skalp lídra
Vinařice - SK Kročehlavy 3:4 penalty (2:2)

​

V neděli jsme odehráli další mistrák proti prvnímu v tabulce Vinařicím a jak jsem psal minule i proti první určitě dokážeme zahrát fotbal. Bylo to velké překvapení, náš tým dostal do vedení 1:0, když Zdeněk Matějka nakopl míč na branku a soupeř si střelu tečoval do vlastní sítě. Po pár minutách ale soupeř srovnal střelou z velkého vápna, když David byl na tuto střelu krátký. I nadále jsme hráli pěknou kombinační hru a nebyl vidět žádný respekt ke klukům z Vinařic, kteří mi přišli jak dorostenci. Ještě v první půli po faulu na Matěje cca tři metry před vápnem, sám faulovaný potrestal soupeře krásným golem. Bohužel před koncem první půle stihl ještě soupeř vyrovnat. Nicméně v druhé polovině jsme opět předváděli kvalitní fotbal a bylo vidět, že chceme výhru remíza nám byla málo .Velký důraz ve vápně soupeře předvedl Slépa a soupeři nezbylo nic jiného než Slépu faulovat a byla odpískána penalta, kterou Slépa jasně proměnil .Bohužel vedení jsme neudrželi a soupeř opět srovnal na 3:3 což vydrželo do konce zápasu a šlo se na penalty. V penaltovém rozstřelu se rozhodlo asi v 15 sérii, a my jsme vyhráli .Klukům patří obrovská pochvala za předvedený výkon po celý zápas, opět děkuji za pomoc od A-týmu, kde Slépa a Jedla opět dosti pomohli. Další pochvala patří opět Davidovi za super práci v bráně, jinak jedince chválit nebudu, protože zápas byl odehraný od všech velice  dobře. K výhře na penalty pomohli i rodiče, kteří se klasicky sešli v hojném počtu a při penaltách se drželi jako v Nagánu no prostě paráda. Ještě jednou díky všem za pěkný výkon ole!!!!.

Tjenej

StZaciA.JPG

10.11.2018 Starší žáci "A" – pěkné akce, pěkné branky
SK Kročehlavy - TJ Sokol Červený Újezd 4:1 (2:0)

​

Zápas jsme začali velmi aktivně, soupeře jsme jasně přehrávali a hosté se jen bránili. Ve 13. minutě jsme se dočkali první branky, když se prosadil Radosta. Ve 28 minutě se po rohovém kopu prosadil Böhm a vedli jsme 2:0. V 46 minutě hosté snížili po chybě v obraně. Gól nás nepoložil, stále jsme hráli svoji hru a soupeře přehrávali, ve druhém poločase se 2x prosadil Slepička a my po zásluze vyhráli 4:1. Dnes jsme podali velmi dobrý výkon, soupeře jsme v podstatě k ničemu nepustili a po zásluze bereme tři body. Chtěl bych poděkovat všem klukům za přístup k utkání a předvedenou hru. Příští sobotu nás čeká poslední podzimní kolo, zajíždíme na hřiště Jesenice. Autobus od hřiště odjíždí v 8:45, pojeďte s námi.!!!!

Sestava : Burger- Leshanych, Böhm , Jedlička, Pospíšil- Voštinka Jakub, Radosta , Ježek , Voštinka Ondřej- Slepička , Hladký. ( Střídali  Větrovec , Čurda)
Branky :
13.min Radosta 1:0
28.min Böhm 2:0
46.min Mottl 2:1
50.min Slepička 3:1
54.min Slepička 4:1

 

Dandys

StZaciB.JPG

4.11.2018 Starší žáci "B" – pěkné akce, pěkné branky
SK Kročehlavy - Libčice/Tursko 3:1 (2:0)

​

Dnes jsme odehráli další MU proti Libčicím, kde jsme dominovali v prvním poločase a byli jasně lepší. Klukům vycházeli pěkné kombinace a z toho padli i dva pěkné goly. Druhý poločas už byl o něco horší, ale stále jsme se snažili nepustit soupeře do zakončení i když se jim to párkrát povedlo, bohužel pro ně, vždy mimo. Výbornou práci předvedli posily z A týmu, kdy výkony Slépi a Jedli byli famozní a dosti nám pomohli. Nakonec jsme dali ještě jeden gol a dostali se do vedení 3:0, kdy pěkně nahrával Slépa a Patrik krásně zakončil levou nohou. Ke konci zápasu jsme udělali lehkou chybičku, kdy Pepa nedal důraznou náhru v obraně a odevzdal balon na kopačky soupeře, který to potrestal. Nicméně Pepovi je odpuštěno, protože jeho sprinty jsou úžasný a dosti toho pokryl ve hře. Myslím, že jsme předvedli pěknou hru s pěkným zakončením a zaslouženě jsme vyhráli 3:1 /goly Zikan, Janáček, Pastyřík/. Klukům gratuluji k pěkným třem bodům do tabulky, kdy jsme obrali soupeře z lepšího umístění a víme, že vyhrát můžeme i s prvním. Každopádně ještě jednou poděkování za pomoc od Áčka a děkuji rodičům za skvělou kulisu.

Tjenej

IMG_20181103_120156.jpg
IMG_20181103_120206.jpg
IMG_20181103_120059.jpg
IMG_20181103_120116.jpg
IMG_20181103_120119.jpg

3.11.2018 turnaj předpřípravky – první zkušenosti
​

Je sobotní podzimní ráno, vlhko, lezavo, mlha, že by i skřítek Rákosníček svůj rybník Brčálník vyměnil za vyhřátou postýlku, ale desítka malých kročehlavských fotbalistů se chystá na turnaj, který probíhá v hale v Unhošti a je určen pro 6-ti leté a mladší fotbalisty. Rozhodli jsme se postavit 2 týmy a k rozdělení hráčů jsem využil sofistikovanou metodu: Kdo se posadil na pravou stranu kabiny nastoupil za černé, levá strana kabiny měla dresy zelené. Zelení nastoupili ve složení Sam Dlouhý, Tomáš Kadeřábek, Lukáš Musil, Kačka Sudková a Lukáš Tůma, černí odehráli turnaj v sestavě Jirka Černý, Tadeáš Chocholáček, Lukáš  Vortel, Tadeáš Malý a Tobiáš Matouš. Nebudu komentovat jednotlivé zápasy ani celkové výsledky, ty nejsou v této věkové kategorii důležité, zaměřím se na pozitiva, které jsem zaznamenal. 
Šest z deseti hráčů nastoupilo vůbec k prvním zápasům a vůbec to na nich nebylo znát, nebyli vykulení ze světelné tabule, nezaskočila je bouřlivá atmosféra ani větší než tréninkové branky a bylo jim jedno, že zatím trénovali jenom na trávě a najednou zápas v hale na parketách - prostě profíci.
Všichni chtěli hrát, nikdo se nebál kopnout do balonu, běhali jsme co nám síly stačili, ač jsme hráli všechny zápasy bez střídání. Zkrátka na všech byl vidět zájem o hru, a to je pro další sportovní rozvoj zásadní.
Na všech hráčích byla vidět soudržnost, každý se upřímně radoval z dosažené branky, a to i z našeho druhého týmu, který fandil na střídačce. Nikdo nikomu nevyčítal chybu, ale snažil se ji napravit. Poděkování patří i rodičům, kteří byli nejhlasitějšími fanoušky na turnaji.
Jedinou drobnou výtku mám k diskusím s rozhodčími, které jsem u několika hráčů zaznamenal. V běžném životě si vážím lidí schopných diskutovat a obhajovat svůj názor, ale na hřiště to nepatří. Tam má rozhodčí vždycky pravdu a svůj verdikt nikdy na základě požadavků hráčů, byť oprávněných, nezmění. I rozhodčí jsou lidi a mají právo na chybu, takže jako hráč mlčím soustředím se na hru a vše proberu po fotbale i piva, v případě této věkové kategorie třeba u kakaa 😊
Fotografie jsou ze vzájemného utkání, které skončilo spravedlivou remízou 0:0. Věřím, že se všem hráčům i fanouškům turnaj líbil, a že rádi pojedou i na následující turnaje.

 

Zábra

StZaciA.JPG

3.11.2018 Starší žáci – výhrou zpět do čela tabulky
SK Kročehlavy - FK Lety 4:1 (2:0)

​

Dnes to byl od nás opět vlažný výkon, ale soupeř nás naštěstí moc neprověřil. A my jsme se aspoň konečně prosadili v koncovce a vyhráli 4:1. V dalším kole opět hrajeme doma a naším soupeřem bude Červený Újezd. Přijďte nás znovu v sobotu podpořit od 10:15.!!!
Sestava : Burger - Voštinka Jakub, Radosta , Leshanych- Voštinka Ondřej, Böhm, Jedlička, Ježek, Čurda - Slepička, Zikán. (Střídali Šulík, Větrovec)

Branky :
2.min Čurda 1:0
29.min Slepička 2:0
49.min Radosta 3:0
51.min Leshanych 4:0
68.min Polák 4:1

 

Dandys

StZaciA.JPG

28.10.2018 Starší žáci – kolikátá zbytečná ztráta?
SK Kročehlavy - Velvary 1:1 (0:0
)

​

V 10. kole se hrál šlágr kola mezi Kročehlavy a Velvary o první místo v tabulce. Jak bývá zvykem, tak tyto utkání nejsou moc atraktivní.  A svědčil o tom i průběh tohoto utkání. První poločas byl to nudný, měli jsme více míč na kopačkách, ale k žádné zajímavé situaci to nevedlo. Ve druhém poločase jsme měli štěstí poté co hostující útočník zklamal ve velkou šanci, když přestřelil prázdnou bránu. Nám se podařilo po pěkné samostatné akci Zikána dostat do vedení 1:0. A pak to přišlo? Je poslední minuta utkání, držíme balón na kopačkách a místo toho, aby jsme ho zakopli na tenis, do servisu, do rybníka, na hřbitov, no prostě kamkoli, tak ve středu hřiště míč ztratíme a hostující hráč po samostatném úniku vyrovnává na 1:1 a rozhodčí píská konec utkání. Myslím si, že vzhledem k předvedené hře je bod pro oba dva týmy spravedlivý. Mrzí mě, že jsme utkání nedotáhli do vítězného konce, byly jsme hodně blízko třem bodům. Musíme se pořádně připravit na další domácí utkání proti Letům. Přijďte nás příští sobotu podpořit od 10:15.!!!

Sestava : Burger-Šulík, Radosta, Leshanych - Voštinka Ondřej, Böhm, Ježek, Jedlička, Čurda - Slepička, Starý. ( Střídal Zikán)
Branky : 
60. min Zikán 1:0
70.min Peiger 1:1

 

Dandys

StZaciA.JPG

21.10.2018 Starší žáci – hledá se střelec
TJ Sokol Libiš - SK Kročehlavy  1:1 (1:0
)

​

Opět ztráta bodů ze soupeřem, který se jen bránil a dal náhodný gól ze standardní situace. My jsme opět soupeře jasně přehrávali a na hřišti dominovali. K naší smůle jsme trefili v zápase tyč a břevno. Vyrovnat se podařilo ve 42. minutě Slepičkovi. Opět jsme selhali v koncovce a pro soupeře, který se zuby nehty bránil a odkopával balóny je bod zlatý, pro nás remíza je ztrátou dvou bodů. S výkonem týmu jsem  spokojen, s čím nejsem spokojen je naše koncovka, proměňování našich šanci je zatím největší problém. V sobotu nás čeká na domácím hřišti přímý souboj o první místo v tabulce proti Velvarům, přijďte nás podpořit. Výkop utkání je v 10:15.

Sestava: Burger - Voštinka Jakub, Radosta, Pospíšil - Voštinka Ondřej, Jedlička, Böhm, Ježek, Zikán - Slepička, Čurda. (Střídali , Leshanych, Šulík, Hladký)
Branky : 28.min Kubíček 1:0
42. min Slepička 1:1

 

Dandys

StZaciB.JPG

20.10.2018 Starší žáci – důstojná prohra na penalty
SK Kročehlavy - Hostouň/Hřebeč 1:2 p (1:0
)

​

Dnes jsme odehráli další mistrák proti Hostouni, která je o pár příček výše. Bylo viditelné, že i soupeře takového kalibru dokážeme potrápit. Musím pochválit celý tým za bojovnost a odvedenou práci v tomto zápase. Mohli jsme i vícekráte skorovat, ale bohužel to nevyšlo. I Houstouň měla šance, ale nás drží velice dobré výkony golmana Davida. Myslím, že remíza tomuto zápasu svědčila a holt došlo na lámání chleba v penaltovém rozstřelu, kde jsme jednu nedali. Tím jsme prohráli 1:2 a máme pouze bod. I tak velká pochvala celému týmu byl to super zápas. Ocenění jsme dostali i od trenérů soupeře, kdy jsme se hned dohodli na přáteláku během zimy. Díky všem i rodičům za podporu. Jdeme dál ole.
 

Tjenej

MlPripravka2018.JPG

18.10.2018 Mladší přípravka - vítězné dvojutkání
SK Slaný - SK Kročehlavy 10:6 (6:5)

SK Kladno - SK Kročehlavy 12:5

​

Poslední dvojutkání během podzimní části sezony jsme odehráli na stadionu FK Rozdělov, kde hrají svá utkání naděje SK Kladno. Třetím do počtu byli kluci ze Slaného. My jsme se sešli v plné sestavě, takže trenér měl trošku zamotanou hlavu, jak to postavit. Nakonec jsme hráli v následující sestavě – v bráně Mudrc, dvě obrany ve složení Štory-Ráďa a Dejv-Fanda a tři útočné dvojice Medvěd-Maty, Jarda-Marcelo, Adam-Táďa.
V prvním utkání jsme se střetli s kluky ze Slaného. Úvod utkání byl jako z hororu. Po 30 sekundách hry jsme prohrávali 0:2. Při první brance naše první čtyřka na hřiště jen ve stoje přihlížela, jak se kolem nich valí slánská lavina a druhé brance předcházela Mudrcova ztráta balonu u lajny a hosté zakončovali do prázdné. Naštěstí jsme se pomaličku začali zlepšovat a Medvědovi se podařilo snížit. Po vystřídání se hra vyrovnala, obrana Štory-Ráďa nepouštěla soupeře do šancí a Marcelo svým chaotickým a zcela nepředvídatelným pohybem dělal soupeřovým obráncům problémy. Nicméně branku se nám stále nedařilo vstřelit, byť šance byly. Za zmínku stojí dvě Marcelovi tyče a hlavně jeho střela ze třech metrů do prázdné brány, která se zastavila na brankové čáře, taková bomba to byla. Nicméně se nám podařilo vyrovnat nejen hru, ale i skóre a tak v poločase jsme nakonec o jednu branku vedli – 6:5.
Ve druhém poločase jsme již nepřipustili žádné komplikace, navyšovali jsme náskok a kontrolovali hru. Nebýt soupeřových autů, které slánští neházeli ale rozehrávali, neměl by soupeř žádné větší šance (někteří naši hráči ještě pořád nepochopili co to znamená stát mezi míče a naší brankou). Nakonec z toho bylo vítězství 10:6, ale po první minutě utkání to na to vůbec nevypadalo. Tentokrát vyhlásím smolaře utkání, kterým byl Marcelo – nejenom kvůli zahozené megatutové šanci, ale i kvůli třem trefeným tyčkám (možná kdyby místo bodýlka volil placírku, tak by to tak nezvonilo … :D)

Druhý zápas s SK Kladno „B“ byl o něčem jiném. Hned v úvodu jsme šli do vedení a většina utkání se odehrávala na soupeřově polovině. Domácí oproti minulým zápasům doplnili sestavu a několik zkušenějších borců, takže už to nebyl takový brankostroj jako v našem prvním podzimním utkání, ale přesto jsme byli jednoznačně lepším týmem. Konečný výsledek 12:5 pro nás odpovídá dění na hrací ploše.
Příští zápas nás čeká v pátek na hřišti TJ Unhošť

Petr

Dorost.JPG

13.10.2018 Dorost – gól v prodloužení nás připravil o bod
Libčice/Tursko - SK Kročehlavy 2:1 (1:1
)

​

V sobotu zavítal náš tým dorostu B na hřiště vedoucího týmu do Libčic.
V prvním poločase jsme soupeře potrápili a dokonce jsme šli po proměněném pokutovém kopu do vedení. Výborně hrající soupeř však do konce poločasu vyrovnal a nebýt Píny  v naší bráně mohl jít do výrazného vedení. 
Ve druhém poločase zlepšil soupeř hru a již nás k ničemu výraznějšímu nepustil .
 Jeho akce končily v náručí našeho brankáře a tak jsme mohli doufat  v remízu a případné pokutové kopy. Všichni naši hráči bojovali co mohli, ale remízu  se jim udržet nepodařilo v poslední minutě strhl soupeř vítězství  na svou stranu  a  zaslouženě vyhrál 2:1. Prohra s takto kvalitním soupeřem není po bojovném výkonu který jsme předvedli  ostudou a jistě se z ní do odvety poučíme. Díky všem za bojovný výkon..

Zbyněk

Muzi.JPG

13.10.2018 Muži – utrápená výhra
SK Kročehlavy - Lidice 3:2 (0:1
)

​

Hosté přijeli bez svých opor Tyburce a zvláště střelce Falouta, který jim opravdu v utkání chyběl. Byli to ale hosté, kteří šli do kabin s vedením 1:0, když dali gól do šatny po chybě obrany. Hráli jsme to, co nám soupeř vnutil, neběhali jsme a nebojovali. Ve druhém poločase díky dvěma góly Blandy (jedna z penalty) a jednoho Filipa Hanzlíka jsme se štěstím utkání otočili a vyhráli 3:2. Body jsou důležité, avšak předvedená hra nikoliv...

Pepé

MlPripravka2018.JPG

14.10.2018 Mladší přípravka
Velké Přítočno - SK Kročehlavy  -  10:3 

​TJ Unhošť - SK Kročehlavy  -  7:4 

Tento týden nás los již podruhé zavál do Velkého Přítočna, kde nás kromě utkání s domácími borci čekal ještě zápas s týmem TJ Unhošť. Na utkání dorazila standardní sestava. Takže kdo tam všechno byl: Táďa s Ráďou, Fanda, Dejv, Jára, Štory a 4M (Mudrc, Medvěd, Marcelo, Matyáš).
Nastoupili jsme hned k prvnímu zápasu proti domácímu týmu. V poli to byla vyrovnaná partie, bohužel zápas se vůbec nevydařil našemu brankáři. Kdybychom hráli bez gólmana, bylo by to lepší. Poločasový výsledek 7:3 pro domácí je hrozivý, ale když si odečteme těch pět „vlastních“ branek, co jsme dostali úplně zbytečně, tak to není tak hrozivé. Na druhou půlku šel do branky Medvěd, čímž jsme sice zastavili brankostroj domácího týmu, ale zároveň jsme oslabili náš útok natolik, že už jsme nedokázali žádnou branku přidat. Konečný výsledek 10:3 je spíše zklamáním, ale pokud budeme dostávat branky jako v tomto zápase, tak nemůžeme vyhrát.
Druhý zápas s favorizovaným týmem TJ Unhošt byl úplně jiný. Se soupeřem jsme drželi krok, většina hráčů na hřišti opravdu bojovala. Unhošť byla lepší, my jsme to vyrovnávali bojovností a tak jsme dokázali hned třikrát smazat vedení favorita. Po Fandově ráně jsme dokonce šli do vedení 4:3, ale pak Unhošť prokázala svou kvalitu a nakonec vyhrála 7:4. Tady prohra až tak nemrzí, soupeř byl lepší, my jsme s ním dokázali držet krok, měli jsme i další šance, které jsme bohužel už nedokázali proměnit, ale ukázali jsme, že když se chce, tak hrát dovedeme.
Nejlepším hráčem tohoto kola byl jednoznačně Štory. Perfektní výkon v obraně, nebál se ani velkých kluků z Unhoště a snažil se i rozehrávat směrem dopředu. Pochvalu si zaslouží i Matyáš, Marcelo a Fanda, kteří zahráli asi nejlépe, co jsem zatím viděl.
Příští zápas hrajeme u ve čtvrtek 18/10 na stadionu v Rozdělově s SK Kladno a SK Slaný.

 

Petr

StZaciB.JPG
STzaciBRakovnik.jpg

13.10.2018 Starší žáci – obrat v 2. poločasu nevyšel
SK Rakovník "B" - SK Kročehlavy “B“ -  3:2 ( 3:0)

​

V sobotu se konal další mistrák proti SK Rakovník. Tento zápas byl brán jako společný výlet autobusem, což všichni milujeme. Účast fanoušků a dětí byla hojná.Bohužel zápas již takový náboj neměl, kdy se nám nepovedl první poločas a prohrávali jsme 3:0.Do druhého poločasu jsme vkročili lépe a začali jsme konečně kombinovat a hrát fotbal.To přineslo ovoce a dali jsme 2 góly. Čas bohužel letěl rychle a již jsme víc nezvládli, byla ale chuť což je super. Konečný výsledek 3:2. Velká pochvala Davidovi v brance odchytal super zápas a byl náš nejlepší hráč. Tak snad body budou příště. Velké diky i rodičům super. Řidič to měl s námi také dosti náročné jemu také dík.
 

Tjenej

Stará_garda_16.6.2017.jpg

12.10.2018 Stará garda dvakrát pětigólová
Stochov - Kročehlavy 5:2 

​

branky- Zdvořáček 2, Šimonka, Andrle, Rolný.
Zápas probíhal víceméně v režii hostů. Pár chyb se v obraně udělalo, ale ty samozřejmě zlikvidoval brankář Pergl. Povedli se i krásné akce, které byli zakončeny do prázdné branky. V obraně řídil obranu Andrle, v záloze rozdával balony Ťuokálek a v útoku rozdával fotbalovou radost Rolný. Pochvalu zaslouží celý tým.

Kročehlavy-Svermov 5-1,

branky-Zdvořáček 2,Jonák, Rolný a vlastní.

Celkem povedený zápas ze strany Kročehlav, chvilkama to vypadalo docela jako fotbal. Pochválil bych celé mužstvo, které to odmakalo. Akorát nám chyběl Pída,
kterého ovšem nahradil a plnohodnotně zastoupil Zbyněk Černý

 

Rolňas

StZaciA.JPG

13.10.2018 Starší žáci – výsledek lepší než hra
SK Kročehlavy “A“ - SK Votice 4:1 ( 22:0)

​

V 8. kole jsme hostili předposlední tým tabulky Votice. Před zápasem jsem kluky upozorňoval aby soupeře nepodcenili a hráli svojí hru. Začátek utkání byl z naší strany vlažný, soupeř o chlup rychlejší a nám se nic nedařilo. Až ve 21. minutě se nám podařila první kombinace a byl z toho gól, když se hlavou prosadil Slepička po centru z pravé strany. Do poločasu se nám podařilo ještě jednou skórovat zásluhou Jedličky a do kabin se šlo za stavu 2:0. O přestávce se musel v kabině zvýšit hlas, protože náš výkon neodpovídal průběžnému vedení. Začátek druhého poločasu byl opět hrozný a soupeř nás potrestal z rohu na 2:1. Po inkasovaném gólů se naše hra trochu zvedla a začali jsme se dostávat do šancí. V 57. minutě jsme po druhé za celý zápas vystřelili na bránu a byla z toho branka na 3:1 když parádně se trefil Ježek.  Hosté se rovněž dostávali do šancí, ale ty vychytal opět vynikající Fajfrlík v bráně. Do konce utkání se nám podařilo ještě jednou skórovat, když Slepička utekl a tváří v tvář brankáři nezaváhal a svoji šanci proměnil a stanovil konečný výsledek utkání na 4:1. S dnešním  výkonem a předvedenou hrou vůbec nejsem spokojen , soupeř byl lepší důraznější ale naštěstí pro nás nevyužil své šance. Alespoň mohu být  spokojen s výsledkem. Příští neděli jedeme na horkou půdu Libiše výkop utkání je ve 13:00 . Autobus od hřiště odjíždí v 11:00, pojeďte s námi ,nás podpořit.!!!!

Sestava :
Fajfrlík - Voštinka Jakub, Radosta, Jedlička - Voštinka Ondřej, Böhm, Ježek, Leshanych, Hladký - Slepička , Čurda .( Střídali Starý, Zikán)
Branky: 
21.min Slepička 1:0
29.min Jedlička 2:0
38.min Holánek 2:1
57.min Ježek 3:1
69.min Slepička 4:1

 

Dandys

StZaciB.JPG

6.10.2018 Starší žáci – I přes prohru spokojenost, místo komentáře pochvalná mailová komunikace trenérů
AFK Tuchlovice - SK Kročehlavy “B“ 8:0 ( 3:0)

​

Od: Škorpil Daniel
Odesláno:neděle 7. října 2018 19:17
Komu: Miroslav, Jezek; Jirka Zabra
Předmět: Re: Report Kunice

Musím jen pochválit "B" tým zápas od zápasu roste. I když sem neviděl zápas v Tuchlovicích , ty kluci se jen a jen lepší což je super. Musím pochválit trenéry "B" týmu jako suprovou práci odvádí s klukama. Díky kluci si zasloužili vyhrát. 
Dandys


---------- Původní e-mail ----------
Od: Miroslav, Jezek <miroslav.jezek@lindab.com>
Komu: Jirka Zabra <jirkazabra@gmail.com>, Škorpil Daniel <danskorpil@seznam.cz>
Datum: 7. 10. 2018 11:37:29
Předmět: Re: Report Kunice 

Zdar jsem ti říkal že to bude mazec.Snaha byla a byli jsme pochváleni i tak od soupeře že s námi měli zatím nejlepší zápas. Kluci se fakt snažili a hráli super jen Tuchlovice jsou fakt chlapáci.I tak tedy pochvala všem a hlavně Kubovi Šípků který zachytal fantasticky i když skore tomu nenasvědčuje.
Gratulace A týmu to je o co nám jde.

Pic borci 

 

Od: Škorpil Daniel
Odesláno:neděle 7. října 2018 19:12
Komu: Jirka Zabra
Předmět: RE: Report Kunice

Děkujeme moc. Ježá má u mě toho panáka . 😀

Dandys


-------- Původní zpráva --------
Od: Jirka Zabra <jirkazabra@gmail.com> 
Datum: 06.10.18 23:20 (GMT+01:00) 
Komu: Škorpil Daniel <danskorpil@seznam.cz> 
Cc: "Miroslav, Jezek" <miroslav.jezek@lindab.com> 
Předmět: RE: Report Kunice 

Díky Dandys a gratuluji, a už si Jéžovi poslal toho panáka za půjčení brankáře.
Jéžo tys to poplet, dohodli jsme se že dáte 8 kusů, né že je dostanete, příště ti to napíšu.
 
Zábra

StZaciA.JPG

6.10.2018 Starší žáci – vybojovaná výhra
TJ Kunice - SK Kročehlavy "A" 2:3 (2:2)

​

Začátek utkání se nám povedl na výbornou a po gólech Hladkého a Böhma jsme vedli v 9.  minutě 0:2. Bohužel soupeř za dvě minuty snížil na 1:2.  Obdržený gól nás nepoložil  a hráli jsme dále svoji kombinační hru se šancemi, ale opět bez brankového vyjádření. A tak jsme byli po chybě v obraně domácími potrestáni vyrovnáním na 2:2. Druhý poločas už byl opatrný, oba týmy si vytvořili po jedné šanci, šanci domácích vyrazil skvělé chytající Fajfrlík. Naše největší šance druhého poločasu přišla v 67. minutě, když po krásné průnikové nahrávce běžel Ondra Voštinka sám na branku a propálil domácího gólmana a zjistil naše vedení 2:3. Do konce utkání se už nic nestalo a připsali jsme si velmi cenné tři body do tabulky. Musím kluky pochválit, jak odbojovali toto utkání, a to i přesto že jsme přijeli bez hráčů na střídání. Soupeře jsme po fotbalové i fyzické stránce přehráli a proto jsou všechny tři body naše!!! Příští sobotu od 10:15 nás čeká na domácím hřišti tým Votic, přijďte nás podpořit.!!!!
Sestava :
Fajfrlík - Voštinka Jakub, Radosta , Pospíšil  - Voštinka Ondřej, Böhm , Jedlička , Leshanych, Hladký - Slepička , Zikán.
Branky :
4.min Hladký 0:1 
9.min Böhm 0:2
11.min Lhocký 1:2
33.min Lhocký 2:2
67.min Voštinka Ondřej 2:3

 

Dandys

Dorost.JPG

30.9.2018 Dorost – výhra a krásné branky
SK Kročehlavy “A“ - Slovan Velvary 4:0 ( 3:0)

​

Jsem velmi rád, že jsme vyhráli , myslím si že to bylo poprvé co jsme Velvary pod mým vedením porazili. Utkání jsme měli celý zápas pod kontrolou a krásnými góly jsme rozhodli v první půli. Zarážející je naše neproduktivita. Napočítal jsem 14 jasných neproměněných gólových šancí. V neděli jedeme do Klíčan pojeďte s námi .!!!! Autobus od hřiště odjíždí v 9:30.
Branky :
23.min Stříbný 1:0
25.min Černý 2:0
27min Tomáš Plecitý 3:0
56.min Linhart 4:0
Sestava :
Švarc -  Plecitý Tomáš  ( 64.min Oubrecht) - Sýkora , Stříbrný , Bouček - Klablena , Černý , Dojcsán Ondřej , Radosta ( 75.min Ježek ) - Dojcsán Štěpán, Linhart ( 80.min Plecitý Martin) 


Míra

Dorost.JPG

29.9.2018 Dorost – těsné, ale zasloužené vítězství
Doksy/Libušín - SK Kročehlavy "B"  1:2 ( 0:1)

​

Domácí z nás měli strach . V 1. poločase oprávněně, hráli jsme slušně, ale gól bohužel jen jeden.  Ve 2. poločase domácí ucítili šanci a zjistili že hrát se dá s každým. Svoje snažení potvrdili vyrovnávací brankou, a celý druhý poločas byl vyrovnaný . Utkání rozhodl svým druhým gólem Adam Ježek. 
Branky:
27. min Ježek 0:1
65.min Menšík 1:1
74.min Ježek 1:2
Sestava :
Švarc - Plecitý Tomáš , Hrkal, Radosta, Sokol -Macari , Ježek, Kolář, Šlemenda - Bouček, Plecitý Martin ( střídali : Polák, Roháč, Hartman, Hofman, Vašák)

 

Míra

Muzi.JPG

22.9.2018 Muži – třetí výhra v řadě po akci Filipů
Zichovec – SK Kročehlavy 0:1 (0:1
)

​

I když soupeř se nachází ve spodní části tabulky, jeho předvedená hra tomu vůbec neodpovídá. Celkově utkání bylo spíše o bojovnosti ve středu hřiště a spělo k tomu, kdo dá první gól tak vyhraje. To se povedlo nám, když v 23 minutě po centru Filipa Hanzlíka Filip Madej nůžkami zaskočil domácího gólmana a vsítil jediný gól zápasu. Domácí ke konci zápasu tlačili, vytvořili si i několik šancí, ale naše obrana a brankář tlak ustáli a odvezli si 3 důležité body, které chceme za týden potvrdit v domácím zápase proti Brandýsku.

Pepé

StPripravka.JPG

20.9.2018 Starší přípravka – skórující nováčci

​

Ve čtvrtek jsme odehráli další soutěžní zápasy. Začínali jsme proti Švermovu. V prvním poločase se projevilo, že někteří hráli svůj první zápas a bylo to trochu
chaotické(stav 0:4). Ve druhé půli to už bylo o hodně lepší a hra se vyrovnala. Celkově tedy 1:5.
Ve druhém zápase proti Slavoji jsme byli lepší a jasně vyhráli 9:1. Přesto jsme museli některým hráčům důrazně domluvit, že neodvádějí takové výkony, na jaké mají.
Svůj první gól za starší přípravku dal Tomáš Akštejn a první góly v dresu Kročehlav dali: Kryštof Kameš, Fanda Hrubý, Ondra Čornanič a David Novotný


Radek

Dorost.JPG

23.9.2018 Dorost „A“ škoda inkasované branky
SK Kročehlavy - Novo Kladno 8:1 (4:1)

​

V dalším utkání se „slabším“ jsme se snažili rozhodnout hned na začátku což se povedlo . Soupeř se v první půli dostal 1x za půlku a po naší nepozornosti  se jim povedl proti útok a dal gól. V druhém poločase góly přibývaly ale mělo jich být víc. 
Branky : 
5.min Dojcsán Štěpán 1:0
13.min Dojcsán Štěpán 2:0
35.min Dojcsán Ondřej 3:0
39.min Dojcsán Ondřej 4:0
41.min Jelínek 4:1
59.min Dojcsán Štěpán 5:1
65.min Dojcsán Štěpán 6:1
72. min Linhart 7:1
86.min Stříbrný 8:1
Sestava :
Švarc -  Plecitý Tomáš ( 67.min Plecitý Martin), Sýkora, Stříbrný, Bouček - Dojcsán Ondřej, Černý, Ježek ( 55.min Oubrecht), Peřina - Dojcsán Štěpán, Linhart

 

Míra

Dorost.JPG

22.9.208 Dorost „B“ neškodný soupeř nedostal šanci
SK Kročehlavy "B" - Lhota / Družec 4:0 ( 3:0)

​

Hosté přijeli bez „hokejek“ a na jejich výkonu to bylo znát, za celý zápas nevystřelili na branku. Je jenom škoda neproměněných šancí. Negativní kuriozitou , jsou naše dvě neproměněné penalty. 
Branky : 
11.min Stříbrný 1:0
22.min Plecitý Martin 2:0
44.min Plecitý Martin 3:0
77.min Radosta 4:0
Sestava : Švarc - Plecitý Tomáš, Stříbrný, Radosta, Sokol - Macari, Ježek, Kolář, Šlemenda - Peřina, Hartman. ( Střídali: Plecitý Martin, Polák, Roháč, Špaček, Vašák.)

 

Míra

StZaciA.JPG

22.9.2018 Starší žáci „A“ – ztráta bodů po remíze
FK Loděnice - SK Kročehlavy 2:2 ( 1:0)

​

V 6 kole nás čekal zřejmě asi nejtěžší tým soutěže Loděnice. Domácí na nás vlétli a hned v začátku utkání se dostali do jediné šance za poločas, kterou vyřešili gólem. Od té doby byl na hřišti jen jeden tým a to jsme byly my. Dostávali jsme do šancí, ale ani ty jasné jsme nevyužili. A tak skončil poločas 1:0 pro domácí. Ve druhém poločase se  nám povedlo hned po rozehrávce vyrovnat na 1:1. Domácí se opět jen zatáhli a my do nich bušili, stále marně. A tak jsme byli potrestáni, když se domácí dostali do jediné šance za poločas, kterou znovu proměnili. Ale naši kluci nesložili zbraně a po zásluze sem nám podařilo vyrovnat na 2:2. V poslední minutě nám byla upřena jasná penalta, a utkání skončilo remízou 2:2. Před utkáním bych bral bod všema deseti, ale po průběhu hry je bod  pro nás málo. Chtěl bych pochválit všechny kluky za velmi dobře odpracované utkání, o přední umístění v tabulce hrajeme po zásluze. 
Sestava : Fajfrlík - Voštinka Jakub, Radosta, Pospíšil - Voštinka Ondřej, Böhm, Jedlička, Ježek, Hladký - Slepička, Čurda. ( Střídali Starý, Zikán)
Góly :
3.min Cipro 1:0
36.min Radosta 1:1
56.min Winkler 2:1
62.min Radosta 2:2


Trenér Dandys

Dorost.JPG

16.9. 2018 Dorost „A“  kolik dáme gólů?
SK KROČEHLAVY – SK ZICHOVEC 7:0 (4:0)

​

Ve 4. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým Zichovce. Od začátku jednoznačné utkání, jenom škoda že jsme nedokázali dát víc gólů . 
Branky :
2.min Linhart 1:0
15.min Bouček 2:0
17.min vlastní 3:0
28.min Dojcsán Štěpán 4:0
46.min Dojcsán Štěpán 5:0
69.min Plecitý Martin 6:0
81.min Dojcsán Štěpán 7:0
Sestava : Švarc - Plecitý Tomáš (60.min Sokol), Sýkora, Stříbný, Bouček (81.min Šlemenda) - Klablena, Ježek (60.min Černý ), Dojcsán Ondřej, Peřina (60.min Plecitý Martin), Linhart, Dojcsán Štěpán.

 

Míra

Muzi.JPG

15.9.2018 Muži parádní představení Štěpána Dojcsána

SK KROČEHLAVY – Zvoleněves 5:1 (2:1)

​

K utkání 4. kola na kročehlavské hřiště zavítal nováček soutěže ze Zvoleněvsi a jeho umístění na samém dně tabulky pro nás nemělo žádný význam. Na domácím hřišti chceme a musíme vyhrávat všechny zápasy. Začátek utkání nám opět nevyšel, když jsme inkasovali hned z první akce hostí ve 4 minutě. Do poločasu jsme stav otočili, kdy se dvakrát trefil Ferny. V útoku vedla Rolňase nastoupil dorostenec  Štěpán Dojcsán, který hrál velmi dobře a soupeři dělal velké problémy. Ve druhém poločase soupeř již neměl žádnou šanci a bylo na nás, jestli naše šance přetavíme v nějaký ten gól. A to se povedlo hned dvakrát právě Štěpánovi, který připravoval i plno šancí pro spoluhráče, kteří je ale nedokázali využít. V 85 minutě šel na hřiště Cáfa a po minutě na hřišti vsítil gól hlavou po krásném centru zprava od Burise. Výsledek a 3 body jsou super, ale hra opět nepřesvědčila a někteří hráči by na hřišti měli toho předvést více, hlavně pohyb, bojovnost a chuť jít za vítězstvím...

Pepé

StZaciA.JPG

16.9.2018 Starší žáci „A“ - procitnutí střelců

SK Kročehlavy - SK Slavia Jesenice 5:1 ( 3:1)

​

V 5. kole jsme hostili na domácím hřišti Jesenici. Prvních 20 minut utkání nám vyšlo na výbornou a povedlo se nám dát tři góly. Poté soupeř snížil na 3:1, začal nás jasně přehrávat a my jsme se začli bát o výsledek. Naštěstí hosté už žádnou svoji šanci nevyužili a poločas skončil 3:1 pro nás . Druhý poločas jsme zahájili opět na výbornou a přidali jsme branku na 4:1. Soupeři ve druhém poločase zřejmě došli síly a už se jen bránil. A tak se nám povedlo dát Jesenici bůra, když Zikán proměnil pokutový kop. Jsem rád, že klukům se konečně začalo dařit v koncovce. Kromě konce prvního poločasu, musím kluky pochválit za snahu hrát kombinačně a že i za rozhodnutého utkání to nevypustili a chtěli stále hrát směrem do předu.
Sestava : Burger - Jedlička , Radosta, Pospíšil - Voštinka Ondřej, Böhm, Ježek, Čurda , Hladký - Starý, Slepička. ( Střídali Větrovec , Leshanych, Zikán, Voštinka Jakub)
Branky : 
3. min Čurda  1:0
7.min Slepička 2:0
13.min Böhm 3:0
19. min Zvánovec 3:1
45. min Starý 4:1
65. min Zikán z penalty 5:1


Trenér Dandys

StPripravka.JPG

16.9.2018 Starší přípravka jasná výhra a zpět do reality

Slavoj Kladno : SK Kročehlavy 0:10 

Velké Přílepy : SK Kročehlavy 2:1

​

V neděli 16.9. jsme odehráli druhé kolo soutěže. Tentokrát jsme jeli na hřiště nového, pro nás neznámého soupeře do Velkých Přílep. Ještě než jsme nastoupili proti domácím borcům, bylo potřeba se vypořádat s tradičním kladenským rivalem,kterým byl Slavoj Kladno. Slavoj jsme vůbec k ničemu nepustili a jednoznačně vyhráli 10:0. Nicméně výkon nebyl úplně ideální a opět tam chybělo "trochu toho srdíčka" a vůle jít do soubojů. Klukům jsme to po zápase řekli, ale nebylo to nic platné. S vidinou jasného výsledku se Slavojem a větami typu: "To je v pohodě, vždyť i Slavoj je porazil" ,jsme nastoupili proti domácím jako mistři světa. CHYBA. Velké Přílepy byly jasně lepší a po zásluze vyhrály 2:1. Takže zpátky na zem a trénovat.


Radek

MlPripravka2018.JPG

17. a 14.9.2018 Mladší přípravka -  ospalé začátky zápasů

​

Po předchozím vydařeném výkonu z domácího utkání jsme dorazili plni očekávání do Velkého Přítočna, kde nás kromě utkání s domácím týmem čekal ještě souboj s týmem SK Kladno. Na utkání dorazila osvědčená sestava Mudrc, medvěd, Ráďa, Dejv, Štory, Fanda, Matyáš, Tadeáš, Marcelo, kterou ještě doplnil Štěpán. Náš první soupeř, SK Kladno, dorazil s hráči ročníku 2011, takže i naši „čahouni“ Tadeáš, Štory a Jára to tentokrát měli se soupeřovými hráči takříkajíc „z očí do očí“. Bohužel borci z SK jsou teprve na začátku své fotbalové cesty a tak bylo utkání hodně jednoznačné. Vlastně jsme je ani nepouštěli za půlku hřiště, hrálo se pouze na jednu branku a o vítězi utkání nebylo pochyb po odehrání první minuty zápasu, po které jsme vedli 2:0. Konečný výsledek není až tak důležitý, vyhráli jsme hodně:nula. Trošku mrzí předvedená hra. Proti takovémuto soupeři bychom si měli zahrát fotbal, užít si to a vyzkoušet si nové věci. Místo toho si někteří chtěli pouze připsat nějakou vstřelenou branku a tak stříleli bezmyšlenkovitě ze všech pozic.
Do druhého zápasu jsme bohužel vstoupili ve stejném tempu, jako jsme skončili první utkání. Náš bezstarostný výkon domácí Přítočno potrestalo dvěma brankami. Pak jsme se probudili a začal se hrát vyrovnaný fotbal, se šancemi na obou stranách. Domácím dělali obrovské problémy naše „nabíhané“ rohy, ze kterých si dali dva vlastní góly, ale pořád drželi jednobrankové vedení. My jsme měli několik šancí, ale bohužel naši střelci si příliš dlouho rovnali míč na střelu a domácí obránci k nim rychle přistupovali, takže z toho většinou nebyla ani ta střela. Nakonec jsme prohráli 4:3, ale bylo to po boji a předvedený výkon nebyl vůbec špatný.

 

14.9.2018  – SK Slaný „B“, TJ Unhošť
Náš „anglický“ týden pokračoval a po pátečním utkání ve Velkém Přítočně jsme se hned v pondělí představili na stadionu ve Slaném. Sestava se oproti prvním dvěma kolům nezměnila, ba naopak byla doplněna o několik nových hráčů. Hrálo se totiž na dvou hřištích a tak si mohli zahrát i další borci z našeho týmu.
Hlavní pozornost však byla upřena na náš „A“ tým, který v prvním utkání narazil na tým Unhoště. Budu se asi opakovat, ale probudili jsme se až za stavu 0:2. Dvě rychlé branky, kdy jsme soupeře nechali vystřelit z velkého vápna, prostě opět špatný úvod utkání. Pak jsme hru vyrovnali, ale prostě jsme měli smůlu, Po střelách Medvěda zvonili tyčky a soupeřova branka byla pro nás zakletá. Podařilo se nám vyrovnat hru a předvést několik povedených akcí, ale soupeř si své vedení zkušeně hlídal. Pokud se nám podařilo snížit, přidal a své dvoubrankové vedení si zase vzal zpět. Konečný výsledek 4:6 asi odpovídá síle obou týmů. Soupeř byl lepší, ale náš výkon nebyl špatný, jen musíme bojovat a snažit se.
I v dalším utkání s domácími borci jsme bohužel tahali za kratší konec provazu. Dělali jsme zbytečné chyby v obraně, přestali jsme bojovat a hlavně jsme neběhali. Bohužel jsme nedokázali ani splnit to, co jsme si před zápasem říkali, a tak nás soupeř opět přehrával po autech rozehrávaných nohou, svým pohybem a přímočarostí. My jsme naopak stáli, otáčeli jsme se k míči a soupeřovým hráčům zády a u některých chybělo nasazení a bojovnost. První poločas to bylo ještě vyrovnané utkání, ve druhém poločase už bohužel někteří utkání „vypustili“ (nebo to tak vypadalo) a domácí nám tam nasázeli několik branek. Konečná prohra tolik nemrzí, více mrzí odevzdaný výkon některých hráčů ve druhém poločase.

Petr

Dorost.JPG

8.9.2018 Dorost "A" - pohodlná výhra měla být výraznější

AFK Loděnice : SK Kročehlavy 0:3 (0:0)

​

K druhému utkání jsme zajížděli do Loděnic. I když se nám nedařilo kombinačně, v celém utkání jsme byly lepším týmem a bylo to jen čekání na gól. Těch jsme se dočkali až ve druhém poločase,  zaplať pánbůh za ně. Domácí hrozili jen z brejků a po naší nedůslednosti. 
Sestava  Švarc - Bouček, Sýkora , Oubrecht, Plecitý - Peřina ( 71. min Macari), Černý,  Ježek ( 75. min Hartman ), Dojcsán Štěpán- Dojcsán Ondřej , Klablena.

 

Branky :
71. min Peřina 0:1 
73. min Dojcsán Štěpán 0:2
86.min Dojcsán Štěpán 0:3

 

Míra

MlZaci.JPG

Malé ohlédnutí za prvními pěti utkáními mladších žáků.

​

Leošní sezóna bude náročná a dlouhá. Od srpna do poloviny listopadu nás čeká čtrnáct zápasů. Pro tuto kategorii je to zbytečně hodně a budeme se modlit, aby moc nepršelo.
Jinak se to nedohraje. A teď k jednotlivým utkáním několik stručných postřehů.


Sk Kamenné Žehrovice-Sk Kročehlavy 0:7
První zápas dva dny po návratu ze soustředění ukázal naší větší rozehranost než soupeř. Skóre vypovídá za vše, byť mohlo být i dvojnásobné. Zahozených šancí bylo dost.
Vyzdvihl bych výkon Tomáše Slaného, který ač původem gólman zahrál v poli velice dobře.


Sk Kročehlavy-Sk Vinařice 11:0
Na domácí půdě jsme si otevřeli střelnici. Pravdou, ale je že soupeř měl mladší tým a slabou lavičku.

 

Sk Buštěhrad-Sk Kročehlavy 1:8
Středeční vložené kolo nám přineslo hru na velmi zmenšeném hřišti. Ani tento taktický manévr domácích nezastavil naší vítěznou šňůru. Hra byla hrozná a dobývání soupeřovi branky připomínalo spíše házenou. 
Našim útočníkům se v přeplněném prostoru nedařilo prosadit. Přesunutím Honzy Přerovského do druhé vlny jsme začali ohrožovat branku střelbou z větší vzdálenosti a tím jsme překonali obranný val domácích.
Perličkou je, že jsme dali všechny góly, včetně ukázkového vlastňáku.


Sk Hřebeč-Sk Kročehlavy 0:8
Další utkání s podobným scénářem jako předchozí. Dobývání branky tentokrát trvalo skoro půl poločasu. Ve druhém poločase měli domácí několik příležitostí, ale Daniel Fitko svou bránu dokonale zaklel.


Sk Kročehlavy-Velká Dobrá/Družec 1:2
Druhé utkání ve dvou dnech nám přineslo rovnocenného soupeře a první prohru. Zápas jsme ztratili v prvním poločase, když jsme vstřelili jediný gól místo čtyř. Pravdou je, že brankářka soupeře podala slušný výkon.
Ve druhém dějství se začala projevovat naše slabší kondice, i když u některých jedinců je to spíše problém mentální než fyzický.

Pět zápasů ukázalo nevyrovnanost výkonů našich borců, kdy jeden zápas září a další se až trápí.
Světlou výjimkou je Samuel Vavris, který sice nevyčnívá nad ostatní, ale ve všech utkáních pracuje pro tým a to musel hrát na různých postech
.

Jirka Bouček

 
Muzi.JPG

9.9.2018 Muži porazili přemotivovaný Slovan

Slovan Kladno : SK Kročehlavy 1:4 (1:1)

​

Jednalo se o derby, které je vždy vyhrocené a tak tomu bylo i tentokrát. Po dvou neúspěšných zápasech na domácím hřišti jsme chtěli předvést lepší hru s bojovností a vítězstvím. Povedlo se jen to vítězství, když jsme vyhráli 4:1 po poločase 1:1. Hra opět nebyla dobrá, soupeř byl v některých částech hry lepší a chtěl více zvítězit. Až ve druhém poločase, kdy domácí si nechali dát dvě červené karty za hrubost, když se nechali vyloučit na Jonákovi, který byl tento zápas nejlepší v našich řadách. Poté jsme již zužitkovali naše některé šance. Góly vsítili v prvním poločase z trestného kopu Rolný, ve druhém Prešinský, Ferny a Hehejík. Doufám,že tyto 3 body potvrdíme v příštím domácím zápase.

 

Sestava.

Pagáč - Jonák (86. Burian), Sobotka, Ferneza, Kochlefl - Prešinský (89. Lukacko), Černý, Blanda, Hanzlík (84. Junek) - Rolný, Madej (45. Hehejík).

Pepé

StZaciA.JPG

8.9.2018 Starší žáci "A" zaslouženě zvítězili

Červený újezd : SK Kročehlavy 0:3 (0:1)

​

Ve třetím kole jsme nastoupili proti domácímu Červenému újezdu. Kluci začátek utkání zvládli na výbornou, hráli svoji hru, dostávali se do šancí, ale bohužel bez golového efektů. Až tři minuty před poločasem jsme se dočkali gólů když Čurda trefil zpoza vápna krasně odražený balón. Druhý poločas začal opět na výbornou, a hned ve 37 minutě se radoval z gólu Hladký, když gólman domácích vyrazil jeho střelu jen do svojí brány. Za stavu 0:2, jsme hlavně drželi balón kopačkách a kombinovali. Úplný klid v utkání a naší výhru potvrdil v 54 minutě Ondra Voštinka, gólman si jeho střelu znovu srazil do brány. Tím bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Konec zápasu se už pouze dohrával na půlce domácích a my si připsali zaslouženě tři body do tabulky. Chtěl bych všechny kluky pochválit za výborně odehrané utkání, soupeře jsme do ničeho nepustili a po zásluze vyhráli. 
Sestava - Burger - Jedlička, Radosta, Voštinka Jakub - Hladký, Böhm, Zikán, Ježek, Voštinka Ondřej - Slepička, Starý . Střídali (Čurda, Větrovec, Leshanych )

Branky :
32.min Čurda 0:1
37.min Hladký 0:2 
54.min Voštinka Ondřej 0:3

 

Trenér Dandys

StPripravka.JPG

7.9.2018 Starší přípravka ospalý vstup do sezony 

SK Kročehlavy : Slovan Kladno 5:2 

​SK Kročehlavy : SK Kladno 7:11 (0:6)

V pátek 7.9. jsme odehráli první kolo nové sezony. V prvním zápase proti Slovanu Kladno jsme zvítězili 5:2. Druhý zápas proti SK Kladno jsme po hrozivém prvním poločasu (stav 0:6) prohráli 7:11.
Bohužel jsme nenavázali na dobrý výkon, který jsme předvedli v přípravném zápase na soustředění a předváděná hra pro mě, až na malé výjimky byla zklamáním. Zejména zápas proti SK nám ukázal naše nedostatky, a že fotbal bez pohybu a 100% nasazení se hrát nedá.
No nic. Je to za námi. Přes týden potrénujeme a v neděli ve Velkých Přílepech to bude určitě lepší.

 

Radek

MlPripravka2018.JPG

7.9.2018 Mladší přípravka remíza v dramatické bítvě

SK Kročehlavy : SK Slaný B 11:11

​

Jako poslední začaly svou mistrovskou soutěž týmy přípravek. Mladší přípravka v prvním hracím kole přivítala na svém stadionu hosty ze Slaného. Na první utkání se všichni těšili a tak ani nevadila trošku zatažená obloha, po které se honily mraky.
Před vyprodaným domácím stadionem dostala od trenéra důvěru následující sestava: Mudrc, Medvěd, Ráďa, Dejv, Štory, Fanda, Jára, Matyáš.,Tadeáš a Dominik (který si na soustředění „vysloužil“ přezdívku Marcelo). Hned od úvodních minut bylo jasné, že se hra bude přelévat od branky k brance a diváci se určitě nudit nebudou.
V úvodu jsme byli aktivnější my. Zaskočený soupeř jen bránil, my jsme si vytvořili i několik šanci, ale nedokázali jsme je proměnit. Pak však Jára dokázal najít před brankou odražený balon a zavěsil. Soupeř hrozil z rychlých protiútoků, kdy se naši útočníci nestačili vracet a obrovské problémy nám dělala jeho rozehrávka autů, které hráli ze země nebo si vyjížděli od postranní čáry. To jsme nedokázali bránit a tak se během pár minut ukazatel skóre přetočil a prohrávali jsme 1:2. Nehráli jsme špatně, ale nedokázali jsme vstřelit branku.
Pak se nám ale podařil přímočarý útok, kdy gólman Mudrc rozehrál na krajního obránce, ten z první posunul do běhu rozběhnutému Marcelovi a ten předvedl excelentní průnik po křídle zakončení nádhernou střelou – 2:2. Soupeř šel však znovu do vedení (po vymyšlené penaltě – faul pane rozhodčí ano, ale dva metry před vápnem), ale i na to jsme dokázali odpovědět – Medvěd trefil svou levou nohou k tyči a tak na konci třetiny svítil na světelné kostce nad půlící čárou nerozhodný stav 3:3.
Vstup do druhé třetiny se nám nepovedl. Dvě nepovedené rozehrávky od vlastní branky dokázal soupeř potrestat jednoduchými brankami a bylo to 3:5. My jsme se však nevzdávali a dokázali zase otočit skóre ve svůj prospěch. Bojovali všichni a z prázdninového spánku se probudil střelec Medvěd, který dalšími čtyřmi brankami dostal náš tým do vedení 7:5. Ano soupeř se nevzdával a opět se dokázal přiblížit na rozdíl jedné branky – na 7:6 snížil po hezké akci z pravé strany. Ani my jsme však nehráli špatně. K vidění byly pěkné akce, do kterých se zapojili všichni hráči na ploše, nebo třeba jemné technické finesy Mudrce, který v rohu hřiště doslova školil trojici soupeřů z přešlapovaček a otoček, dělovky Rádi, které bohužel vždy zazvonili jen o brankovou konstrukci, takže fanoušci vstávali ze sedadel a odměňovali oba týmy bouřlivým potleskem.
Naši převahu jsme dokázali do další přestávky využít ještě dvakrát, trefili se opět Medvěd a Dejv. Za zmínku stojí Medvědův gól – Medvěd dával už do prázdné branky ale celou pozici mu svou bojovností vypracoval nejmenší muž na hřišti – Táďa, který nebojácně prošel přes tři o hlavu větší soupeřovi hráče a přihrál Medvědovi před prázdnou branku. Druhá přestávka – stav 9:6 pro nás.
Hned v úvodu třetí třetiny jsme zvýšili na 10:6 a vypadalo to, že v pohodě dohrajeme zápas do konce, ale soupeř předvedl famózní závěr utkání a dokázal vyrovnat na 10:10. Ve vypjaté koncovce zápasu jsme šli ještě jednou do vedení, ale slánští opět vyrovnali. Konečný stav 11:11 není rozhodující, důležité je, že všichni hráli a snažili se na hřišti předvést to nejlepší.

 

Petr

StZaciA.JPG

1.9.2018 Starší žáci "A" vydřeli vítězství v samém závěru

SK Kročehlavy FK Lety 1:0 (0:0)

​

Ve druhém utkání sezóny jsme doma přivítali FK Lety.  V začátku utkání na nás vlétli hosté jako uragán a vytvořili si hned tři gólové šance, ale ani jedna šance neskončila brankou. A tak jsme se postupně dostávali do hry i my. Vytvořili jsme si pár šanci i břevno jsme trefili a tyčku orazítkovali, ale bohužel síť za hostujícím brankářem nerozvlnili.  A do kabin se šlo za stavu 0:0. Přestávka nám prospěla více než soupeři. Začali jsme hosty přehrávat a dostávali se do mnoha šancí. Hosté se jen bránili a my ne a ne dát. Až v 65 minutě jsme se konečně dočkali branky když Radosta propálil vše co mu stálo v cestě. Utkání jsme dotáhli do vítězné konce. Dnes hodně vydřené tři body, jsem rád že to kluci zvládli a připsali si do tabulky první tři body. 
Sestava - Burger - Jedlička, Radosta, Böhm, Pospíšil - Voštinka Ondřej, Větrovec, Ježek, Hladký - Slepička, Čurda  Střídali Voštinka Jakub, Dominik Zikán
SK Kročehlavy - FK Lety 1:0 ( 0:0)
Branky :
65. Min Radosta

 

Trenér Dandys

StZaciA.JPG

29.8.2018 Starší žáci "A" zaspali nástupy do poločasů

Slovan Velvary - SK Kročehlavy 2:2 (1:0)

​

Do utkání jsme vstoupili velmi špatně, hned v 1 minutě se domácí dostali do vedení po naší chybné rozehrávce. Chvíli nám trvalo než jsme se oklepali z rychle inkasované branky. Postupně jsme začali hrát naši hru a ohrožovat gólmana domácích, ale bohužel bez gólového efektů. Druhý poločas začal podobně jako první, domácí nás přehrávali a zaslouženě se dostali do vedení 2:0 z Penalty. Po druhém gólu vlítnul na hřiště úplně vyměněny tým Kročehlav, kombinací jsme začali jasně přehrávat domácí. Snížili jsme na 2:1 po samostatném úniku Slepičky. Dostali jsme domácí tým pod enormní tlak soupeř se do konce utkání pouze bránil. V poslední minutě jsme vyrovnali, když byl Radosta faulován ve vápně a pak sám proměnil penaltu na konečných 2:2. Za druhý poločas jsme si určitě zasloužili bod, za vstupy do poločasů pár pohlavků. V příštím utkání nás    doma čeká nepříjemný soupeř z Let.  Doufám že předvedeme dobrý výkon a všechny tři body zůstanou v Kročehlavech.
Sestava - Burger - Pospíšil , Radosta, Hladký - Voštinka Jakub, Böhm, Ježek , Větrovec , Voštinka Ondřej - Slepička , Čurda. ( Střídal Zikán)
Góly : 
1. Min 1:0 Peiger 
44. Min 2:0 Vondra z Penalty
55. Min 2:1 Slepička
69. Min 2:2 Radosta z Penalty

 

Trenér Dandys

Muzi.JPG

25.8.2018 Muži - nepovedený vstup do sezony

SK Kročehlavy – Buštěhrad 2:3 po penaltovém rozstřelu, poločas 1:0 

​

Tomáš Pagáč – Filip Hanzlík, Robert Jonák, Michal Sobotka, Tomáš Junek (54. Josef Poucha) – Franta Prešinský, Tomáš Ferneza, David Černý, Michal Kochlefl – Pavel Rolný (64. Láďa Moravec), Filip Madej (46. Štěpán Dojcsán).


První šanci si vytvořili hosté, v klidu chytající Pagy ji zneškodnil, stejně jako několik dalších ošemetných situací v prvním poločase. Naše šance v prvním poločase byly výraznější a četnější. Několikrát jsme balon dobře zatáhli po obou stranách a chyběl pověstný kousek ke skórování ať hlavou nebo nohou. Dočkali jsme se až v 41 minutě, když Rolňas udělal kličku obránci, druhý se k němu stáhl a přihrávku Franta Prešinský zúročil ve vedoucí gól. Nástup do druhého poločasu nám vůbec nevyšel, hned první centr do vápna skončil v naší síti, Když se Pagy přes  útočícího hráče nedostal k balonu a míč skončil v síti. Ani další minuty nás nezastihly v dobré pohodě a hosté po centru za naší obranu při souboji jeden na jednoho vsítili vedoucí gól. Poté následovalo několik našich šancí a pološancí, které se nám však nepodařilo přetavit ve vyrovnávací branku. Mezi tím výborný Pagy zneškodnil několik tutovek soupeře, které by patrně zápas již rozhodli. V nastaveném čase po centru Jonáka hostující brankář vyrazil ve skrumáži balon jen před sebe a volný David Černý svým prvním golem za dospělé vyrovnal na 2:2. V penaltovém rozstřelu byli lepší hosté, kteří se mýlili pouze jedenkrát, my jsme trefili jednou břevno a jednou vedle. Po zápase bereme bod všemi deseti, škoda nevyužitých šancí v prvním poločase a nástupu do druhé půle.


Pepé