top of page

Změny u mužů

Minulá sezona se áčku nepovedla. V důsledku zranění, odchodů hráčů a minimální účasti na trénincích jsme zbytečně ztráceli body a museli jsme se před sestupem z okresního přeboru zachraňovat až překvapivým, avšak zaslouženým vítězstvím v posledním zápase.

Aby se podobná situace neopakovala, dojde v A-týmu k několika změnám. Změny jsou naprosto nezbytné, aby nás fotbal zase začal bavit a Kročehlavy hráli v kladenském fotbale důstojnější roli. K tomu musí přispět každý, tím že zahájí proces změny sám u sebe.

Trenérem zůstává Pepa Andrle, nově mu budou pomáhat dva asistenti. Pepa Švarc, který minulosti v Kročehlavech trénoval mládež a Petr Šerák, který loni vedl starší dorost. Od rozšíření realizačního týmu si slibujeme kvalitnější komunikaci s hráči a integrací dorostenců do A-týmu.

Do A-týmu přechází většina hráčů z loňského staršího dorostu, ročníky 2003 a 2004. Kluci se už osvědčili v zápasech mužů v loňské sezoně a očekáváme, že  tým osvěží pohybem a dynamikou. Zkušenost v mužstvu zůstává a stávající hráči urychlí fotbalový rozvoj mladíků.

Díky významnému rozšíření kádru a postupnému návratu zraněných do tréninkového zatížení odpadají problémy s nízkou účastí na trénincích, a ty budou za každých okolností bez nutnosti dohadování se, kdo jde a jestli trénink je.

Tréninky na novou sezonu začínají v sobotu 30.7. v 10:00. Věříme v maximální účast, nejen na tomto prvním tréninku, ale i na všech následujících. Realisticky očekáváme v této sezoně umístění v klidném středu tabulky a bereme ji přípravu na následující, již postupovou sezonu.   


 

bottom of page